rcSwitcher (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: User interface
km: ចំណុច​ប្រទាក់​អ្នក​ប្រើ

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Installed
km: បាន​ដំឡើង

en: About
km: អំពី
