rcSwitcher (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: User interface
kn: ಬಳೆಕೆದಾರರ ಇಂಟರ್ಫೇಸ್

en: Theme
kn: ಪರಿಸರವಿನ್ಯಾಸ

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Installed
kn: ಅನುಸ್ಥಾಪಿಸಲಾದ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: About
kn: ಕುರಿತು
