rcSwitcher (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ku: ڕووکاری بەکارهێنەر

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Installed
ku: دامەزرێنراوە

en: About
ku: دەربارە
