rcSwitcher (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Theme
lt: Tema

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Installed
lt: Įdiegta

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: About
lt: Apie
