rcSwitcher (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Theme
lv: Tēma

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Installed
lv: Instalēts

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: About
lv: Par
