rcSwitcher (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Theme
pl: Skórka

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Not Installed
pl: Nie zainstalowano

en: Installed
pl: Zainstalowane

en: Apply
pl: Zastosuj

en: About
pl: O stronie
