rcSwitcher (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Theme
ps: ویینه

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Installed
ps: لګول شوي

en: Apply
ps: تطبيقول

en: About
ps: په اړه
