rcSwitcher (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: User interface
ro: Interfața utilizatorului

en: Theme
ro: Temă

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Installed
ro: Instalat

en: Apply
ro: Aplică

en: About
ro: Despre
