rcSwitcher (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: User interface
ru: Интерфейс пользователя

en: Theme
ru: Тема

en: Width
ru: Ширина

en: Height
ru: Высота

en: Installed
ru: Установлено

en: Apply
ru: Применить

en: About
ru: Информация

en: No preference
ru: Нет предпочтения
