rcSwitcher (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Not Installed
sk: Nie je nainštalované

en: Installed
sk: Inštalované

en: Apply
sk: Použiť

en: About
sk: Informácie o
