rcSwitcher (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: User interface
sl: Uporabniški vmesnik

en: Theme
sl: Tema

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Installed
sl: Nameščeno

en: About
sl: O modulu
