rcSwitcher (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: User interface
sv: Användargränssnitt

en: Theme
sv: Tema

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Not Installed
sv: Inte installerad

en: Installed
sv: Installerad

en: Apply
sv: Applicera

en: About
sv: Om

en: Inputs
sv: Inmatningar
