rcSwitcher (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: User interface
tr: Kullanıcı arayüzü

en: Theme
tr: Tema

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: Installed
tr: Kurulu

en: Apply
tr: Uygula

en: About
tr: Hakkında
