rcSwitcher (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ug: ئىشلەتكۈچىلەر كۆزنىكى

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: About
ug: ھەققىدە
