rcSwitcher (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: User interface
uk: Інтерфейс користувача

en: Theme
uk: Тема

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Not Installed
uk: Не встановлено

en: Installed
uk: Встановлено

en: Apply
uk: Застосувати

en: About
uk: Про модуль

en: Inputs
uk: Входи

en: No preference
uk: Немає уподобання
