rcSwitcher (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: User interface
vi: Giao diện người dùng

en: Theme
vi: Sắc thái

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: Installed
vi: Đã cài đặt

en: Apply
vi: Áp dụng

en: About
vi: Giới thiệu
