rcSwitcher (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: Theme
az: Tema

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Installed
az: Quraşdırılıb

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: About
az: Haqqında
