rcSwitcher (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: User interface
be: Інтэрфэйс карыстальніка

en: Theme
be: Тэма

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Installed
be: Усталявана

en: Apply
be: Ужыць

en: About
be: Аб
