rcSwitcher (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: User interface
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་འཆར་ངོས

en: Theme
bo: བརྗོད་གཞི

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཟིན

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: About
bo: གསལ་བཤད
