rcSwitcher (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: User interface
fr: Interface utilisateur

en: Theme
fr: Thème

en: Width
fr: Largeur

en: Height
fr: Hauteur

en: Not Installed
fr: Non installé

en: Installed
fr: Installé

en: Apply
fr: Appliquer

en: About
fr: À propos

en: Inputs
fr: Entrées
