rcSwitcher (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: User interface
gu: વપરાશકર્તા ઈન્ટરફેસ

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: About
gu: વિશે
