rcSwitcher (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Installed
he: מותקן

en: Apply
he: החל

en: About
he: אודות
