rcSwitcher (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: User interface
it: Interfaccia utente

en: Theme
it: Tema

en: Width
it: Larghezza

en: Height
it: Altezza

en: Installed
it: Installato

en: Apply
it: Applica

en: About
it: Informazioni
