rcSwitcher (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ne: प्रयोगकर्ताको इन्टरफेस

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Installed
ne: स्थापित गरिएको

en: About
ne: बारेमा
