rcSwitcher (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: Theme
nl: Thema

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Installed
nl: Geïnstalleerd

en: Apply
nl: Toepassen

en: About
nl: Over

en: Inputs
nl: Invoer
