rcSwitcher (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: User interface
oc: Interfàcia de l'utilizaire

en: Theme
oc: Tèma

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Not Installed
oc: Pas installat

en: Installed
oc: Installat

en: Apply
oc: Aplicar

en: About
oc: A prepaus
