rcSwitcher (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: User interface
fa: رابط کاربری

en: Theme
fa: پوسته

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Installed
fa: نصب شده

en: Apply
fa: تایید

en: About
fa: درباره
