rcSwitcher (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: User interface
pt: Interface de usuário

en: Theme
pt: Tema

en: Width
pt: Largura

en: Height
pt: Altura

en: Not Installed
pt: Não instalado

en: Installed
pt: Instalado

en: Apply
pt: Aplicar

en: About
pt: Sobre

en: Inputs
pt: Entradas
