rcSwitcher (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: User interface
ta: பயனர் இடைமுகப்பு

en: Theme
ta: தீம்

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்

en: Installed
ta: நிறுவப்பட்டது

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: About
ta: பற்றி
