rcSwitcher (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: User interface
te: వాడుకరి అంతరవర్తి

en: Theme
te: అలంకారం

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: About
te: గురించి
