rcSwitcher (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: User interface
th: ส่วนติดต่อผู้ใช้

en: Theme
th: แบบเว็บไซต์

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Installed
th: ติดตั้ง

en: About
th: เกี่ยวกับ
