Resource Description Framework (RDF) (7.x-2.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Type
ca: Tipus

en: Help text
ca: Text d'ajuda

en: Exists
ca: Existeix

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
ca[0]: S'ha processat un element amb èxit:
ca[1]: S'han processat @count elements amb èxit:

en: About
ca: Detalls

en: An error occurred and processing did not complete.
ca: Ha succeït un error i el procés no s'ha completat.
