Resource Description Framework (RDF) (7.x-2.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
cy: Rhagddodiad

en: Type
cy: Math

en: Help text
cy: Testun cymorth

en: Exists
cy: Yn bodoli

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
cy[0]: 1 eitem wedi ei brosesu'n llwyddiannus:

en: An error occurred and processing did not complete.
cy: Roedd gwall a ni gwblhaodd y prosesu.
