Resource Description Framework (RDF) (7.x-2.0-alpha1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
da: Præfiks

en: Help text
da: Hjælpetekst

en: Exists
da: Eksisterer

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
da[0]: 1 element behandlet:
da[1]: @count elementer behandlet:

en: About
da: Om

en: An error occurred and processing did not complete.
da: Der opstod en fejl og handlingen blev ikke gennemført.

en: Doesn't exist
da: Eksisterer ikke
