Resource Description Framework (RDF) (7.x-2.0-alpha1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
et: Eesliide

en: Type
et: Liik

en: Help text
et: Abitekst

en: Exists
et: Väljumine

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
et[0]: 1 element edukalt töödeldud:
et[1]: @count elementi edukalt töödeldud:

en: About
et: Programmist

en: An error occurred and processing did not complete.
et: Ilmnes viga ja tegevust ei viidud lõpule.
