Resource Description Framework (RDF) (7.x-2.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
fi: Etuliite

en: Type
fi: Tyyppi

en: Help text
fi: Ohjeteksti

en: Exists
fi: On olemassa

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
fi[0]: 1 kohde käsiteltiin:
fi[1]: @count kohdetta käsiteltiin:

en: About
fi: Tietoja

en: An error occurred and processing did not complete.
fi: Tapahtui virhe; käsittelyä ei tehty loppuun.
