Resource Description Framework (RDF) (7.x-2.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
gl: Prefixo

en: Type
gl: Tipo

en: Help text
gl: Texto de axuda

en: Exists
gl: Existe

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
gl[0]: Procesouse con éxito 1 item:
gl[1]: Procesaronse con éxito @count items:

en: An error occurred and processing did not complete.
gl: Aconteceu un erro e o proceso non se pudo copletar.
