Resource Description Framework (RDF) (7.x-2.0-alpha1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
he: קידומת

en: Type
he: סוג

en: Help text
he: טקסט עזרה

en: About
he: אודות

en: An error occurred and processing did not complete.
he: ארעה שגיאה והעיבוד לא הסתיים.
