Resource Description Framework (RDF) (7.x-2.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
hr: Prefiks

en: Type
hr: Vrsta

en: Help text
hr: Tekst pomoći

en: Exists
hr: Postoji

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
hr[0]: @count stavka je uspješno obrađena
hr[1]: @count stavke su uspješno obrađene
hr[2]: @count stavaka je uspješno obrađeno

en: An error occurred and processing did not complete.
hr: Pojavila se pogreška i obrada nije završena.
