Resource Description Framework (RDF) (7.x-2.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
hu: Előtag

en: Type
hu: Típus

en: Help text
hu: Súgó szöveg

en: Exists
hu: Létezik

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
hu[0]: 1 elem sikeresen fel lett dolgozva:
hu[1]: @count elem sikeresen fel lett dolgozva:

en: About
hu: Névjegy

en: An error occurred and processing did not complete.
hu: Hiba történt, a feldolgozás nem ért véget.

en: Doesn't exist
hu: Nem létezik
