Resource Description Framework (RDF) (7.x-2.0-alpha1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
id: Awalan

en: Type
id: Jenis

en: Help text
id: Teks panduan

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
id[0]: 1 entri berhasil diproses:
id[1]: @count entri berhasil diproses:

en: About
id: Tentang

en: An error occurred and processing did not complete.
id: Ada kesalahan terjadi dan proses tidak selesai dilakukan.
