Resource Description Framework (RDF) (7.x-2.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
kk: Префикс

en: Type
kk: Тип

en: Help text
kk: Анықтама

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
kk[0]: 1 элемент сәтті өңделді:
    @count элемент сәтті өңделді:

en: An error occurred and processing did not complete.
kk: Қате кеткендіктен өңдеу аяқталмады.
