Resource Description Framework (RDF) (7.x-2.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
lt: Priešdėlis

en: Type
lt: Tipas

en: Help text
lt: Pagalbos tekstas

en: Exists
lt: Esantys

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
lt[0]: @count elementas sėkmingai apdorotas:
lt[1]: @count elementai sėkmingai apdoroti:
lt[2]: @count[2] elementų sėkmingai apdorota:

en: About
lt: Apie

en: An error occurred and processing did not complete.
lt: Įvyko klaida ir procesas liko nebaigtas.
