Resource Description Framework (RDF) (7.x-2.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
lv: Prefikss

en: Type
lv: Veids

en: Help text
lv: Palīdzības teksts

en: Exists
lv: Pastāv

en: About
lv: Par

en: An error occurred and processing did not complete.
lv: Radās kļūda un apstrāde netika pabeigta.
