Resource Description Framework (RDF) (7.x-2.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
nl: Voorvoegsel

en: Help text
nl: Helptekst

en: Exists
nl: Bestaat

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
nl[0]: 1 item succesvol verwerkt:
nl[1]: @count items succesvol verwerkt:

en: About
nl: Over

en: An error occurred and processing did not complete.
nl: Er is een fout opgetreden en de bewerking is niet voltooid.
