Resource Description Framework (RDF) (7.x-2.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
pt: Prefixo

en: Type
pt: Tipo

en: Help text
pt: Texto de ajuda

en: Exists
pt: Existe

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
pt[0]: 1 item processado com sucesso:
pt[1]: @count itens processados com sucesso:

en: About
pt: Sobre

en: An error occurred and processing did not complete.
pt: Ocorreu um erro e o processamento não foi concluído.
