Resource Description Framework (RDF) (7.x-2.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Type
ro: Tip

en: Help text
ro: Text de ajutor

en: Exists
ro: Există

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
ro[0]: 1 obiect a fost procesat cu succes:
ro[1]: @count obiecte au fost procesate cu succes:
ro[2]: @count de obiecte au fost procesate cu succes:

en: About
ro: Despre

en: An error occurred and processing did not complete.
ro: A apărut o eroare şi procesarea nu a fost finalizată.
