Resource Description Framework (RDF) (7.x-2.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
ru: Префикс

en: Type
ru: Тип

en: Help text
ru: Справка

en: Exists
ru: Существует

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
ru[0]: 1 пункт обработан:
ru[1]: @count пунктов обработано:

en: About
ru: Информация

en: An error occurred and processing did not complete.
ru: Произошла ошибка и процесс не был завершен.

en: Doesn't exist
ru: Отсутствует
