Resource Description Framework (RDF) (7.x-2.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
sl: Predpona

en: Type
sl: Tip

en: Help text
sl: Besedilo za pomoč

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
sl[0]: Element je bil uspešno obdelan:
sl[1]: @count elementa sta bila uspešno obdelana:
sl[2]: @count elementi so bili uspešno obdelani:
sl[3]: @count elementov je bilo uspešno obdelanih:

en: About
sl: O modulu
