Resource Description Framework (RDF) (7.x-2.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Type
sv: Typ

en: Help text
sv: Hjälptext

en: Exists
sv: Existerar

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
sv[0]: 1 inlägg behandlades utan problem:
sv[1]: @count inlägg behandlades utan problem:

en: About
sv: Om

en: An error occurred and processing did not complete.
sv: Ett fel inträffade och behandlingen fullföljdes inte.
